GENESIS FRESH POLSKA

PRODUKTY

Jabłka

Borówka amerykańska

Gruszki

Maliny

Truskawki

Bakłażan

Kapusta

Marchew

Kapusta pekińska

Zielona fasolka

Ziemniaki

Pomidory

Cukinia

Jeżyny

Agrest

Śliwki

Czerwona porzeczka

Czereśnie i wiśnie

Brokuły

Papryka

Kalafior

Ogórki

Cebula

Rabarbar

Żółta fasolka

                                                              GENESIS FRESH POLSKA                                  

NASZA FIRMA

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na rynkach międzynarodowych, Genesis Fresh jest stabilnym biznesem pod względem dostarczania świeżych produktów najwyższej jakości, spójności i ciągłości wolumenu w ciągu całego roku.

NASZA OFERTA

Genesis Fresh oferuje wiele odmian najwyższej jakości jabłek, ponieważ Polska jest jednym z największych regionów Europy eksportujących te świeże owoce zamorskie. Polskie jabłka słyną z wyjątkowego soczystego smaku i smaku; cechy naturalne i odżywcze.

Dostarczamy również ilości takich owoców jak jagody; gruszki; wiśnie i inne w danym sezonie. Co więcej, Genesis Fresh jest również w stanie eksportować ilości świeżych warzyw: pomidorów, papryki, białej i chińskiej kapusty, kalafiora, brokułów, marchwi, ziemniaków lub cebuli.

NASZE CERTYFIKATY

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty GLOBAL GAP, IFS i BRC, ISO, HACCP i zintegrowane certyfikaty produkcyjne. Przechowywanie towarów w nowoczesnej chłodni KA i ULO o łącznej pojemności 20 000 ton pozwala nam dostarczać wysokiej jakości owoce i warzywa przez cały rok.

NASZE OPAKOWANIA I DOSTAWY

Pakujemy nasze produkty zgodnie z surowymi wymaganiami i wytycznymi każdego Klienta. Dostarczamy na całym świecie drogą lądową, morską i powietrzną.

NASZ ZESPÓŁ

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami i chcesz dowiedzieć się więcej, nie wahaj się wysłać e-maila, telefonu lub skype do naszego zespołu, aby omówić bardziej szczegółowo.

POLSKA

Genesis Fresh
Gieldowa 4, 01-211 Warszawa

Website : www.genesisfresh.com